Hakkımızda

Biz kimiz?

Buket Textile klasik mottonun ışığında doğmuş ve bugün sektörde devler arasında kendine yer bulmuş bir marka olarak hizmet vermektedir. Bize bu gururu ve başarıyı yaşatan ve bu günlerdeki tecrübemizin mimarı olan birçok insan ve çözüm ortakları ile çalışmaya devam ediyoruz.

 

İlk günden bu yana 1983’den beri yolculuğumuzun bugünlere ulaşmasındaki en büyük bağlardan birisi, sizlerden aldığımız enerjinin bize güç katmasıydı.

 

Sektörde öne çıkmak ve dünya markalarıyla birlikte çalışmak hayal gibi görünürken bugün geldiğimiz noktada her zaman yanımızda olan müşterilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.

 

İngiltere, Almanya, İtalya, Fransa, Hollanda, İspanya ve daha birçok ülkenin dünyaca ünlü markaların Buket Textile farkını ve hayal gücünü aktararak, etik çerçeveler içerisinde doğayla barışık bir üretme anlayışını ve kurumsal yapımızı insan odaklı şekillendirerek sürdürmekteyiz.

Profesyonel Ekip

Tekstil sektöründe başarımızın sırrını her zaman profesyonel ekibimize ve alt yapımıza borçluyuz.

Kaliteli Malzeme

Kalitemizi ilk günkü gibi en iyi şekilde sunarak sektörde adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini esas alan kurumsal yapımız ile hizmet vermekteyiz.

Değerlerimiz

Misyon

Kendimize biçtiğimiz misyon; değerlerine bağlı bir marka olmak, üretimin değerini gelecek nesillere aktarmak ve hayallerle çalışma azmi birleştiğinde ortaya çıkan sinerjinin gücünü her ürünümüze yansıtmaktır.

Vizyon

Ülkemizin milli sermayesine katkı sağlayan bir girişim olarak yüzümüzü Dünya’ya dönmek, kalitemizi modern gereksinimleri karşılayacak şekilde yükseltmek ve bizi tercih eden firmalarla uzun süreli işbirlikleri kurmak vizyonumuzun kilit noktalarıdır.

Kalite Politikamız

Düşünen ve geliştiren bir anlayış ile gelişen teknolojiyi kullanarak alanında uzman kadromuz sayesinde kalite standartlarımızı, başarılı sonuçlar elde ederek geliştirmekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Kurumsal alt yapımızın temelinde yatan anlayış ile müşteri memnuniyetini esas alan tüm hizmet ve çalışmalarımızı bu yönde geliştiriyor, kaliteli ürün ve hizmeti sektöre kazandırıyoruz.

Buket Textile Tanıtım Videosu

Kalite Belgelerimiz
Referanslarımız